Služby

Jazdenie na koni

Cieľom klubu je poskytovať všestrannú výuku jazdenia pre detičky a dospelých, venujeme sa aj výuke práce s koňmi zo zeme ( horsemanship), ďalej ponúkame krásne vychádzky do prírody a viachodinové výlety na koníkoch.

Hipoterapia

Ako kvalifikovaní hipoterapeuti od roku 2014 ponúkame hipoterapie prostredníctvom koní pre deti a dospelých so zdravotným alebo mentálnym handicapom. V tejto oblasti sa začíname venovať aj športovému parajazdeniu detičiek s handicapom, kde sme sa tento rok úspešne zúčastnili aj majstrovstiev Slovenska.

Tábory

Tábory organizujeme počas celého roka: jarné, letné, jesenné a zimné. Sú určené pre všetky deti a mládež, ktoré majú radi prírodu a koníky. Deti majú nabitý program počas celého času, doobedia sú trávenie v konsk om sedle a pri koníkoch, poobedia im animátory spestrujú program rôznymi zaujímavými aktivitami.

Semináre True Natural Horsemanshipu s Milanom Kovářom

Od roku 2011 v našom klube pravidelne organizujeme semináre True Natural Horsemanshipu s Milanom Kovářom, ktorý roky žil a pracoval s koňmi v Amerike, kde sa učil sa od tých najlepších horsemanov ako správne pracovať a rozumieť koňom . Navštevujú nás rôzne koníky zo Slovenska, či už športové alebo hobby ktoré sa snažia predchádzať problémovému správaniu koní a učia sa správne mentálne a fyzicky pracovať.